Hey, Apple Pay! – witamy najbardziej wyczekiwane płatności w Polsce

Mamy dobrą wiadomość dla użytkowników marki Apple. Od 19 czerwca w Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK) możecie korzystać z cyfrowego portfela Apple Pay!

Czy iPhone, Apple Watch, iPad czy MacBook mogą zastąpić tradycyjny portfel? Tak! Wystarczy dodać do wybranego urządzenia kartę Visa lub Mastercard i gotowe. Gdzie płacić? Cyfrowy portfelem zapłacicie za zakupy w sklepach, internecie oraz w aplikacjach, które akceptują płatności Apple Pay. Co z tym bezpieczeństwem? Apple Pay korzysta z wbudowanych funkcji zabezpieczeń na urządzeniu i wymaga ustawienia kodu dostępu. Nigdy nie udostępnia sprzedawcy prawdziwego numeru Twojej karty. Podczas płatności wykorzystywany jest jej indywidulany, wirtualny numer. Transakcje potwierdzasz za pomocą Touch ID lub Face ID. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy udostępnić Wam wygodną metodę płatności, która ułatwi codziennie bankowanie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacji na temat nowej funkcji na stronie www.santander.pl/applepay

Apple Pay, logo Apple, iPhone, iPad, Apple Watch i Touch ID są znakami towarowymi firmy Apple Inc. Apple Pay, logo Apple, iPhone, iPad, Apple Watch, Touch ID i Face ID są znakami towarowymi firmy Apple Inc. Apple Pay działa z iPhone'em 6 i nowszymi w sklepach, aplikacjach i stronach internetowych w Safari; z Apple Watch w sklepach i aplikacjach (wymaga iPhone'a 6 lub nowszego); z urządzeniami iPad Pro, iPad (5. generacji), iPad Air 2 i iPad mini 3 oraz nowszymi w aplikacjach i stronach internetowych w Safari; oraz na komputerze Mac (2012 lub nowszym) w Safari za pomocą iPhone'a lub Apple Watch z Apple Pay. Listę zgodnych urządzeń Apple Pay można znaleźć na stronie https://support.apple.com/pl-pl/HT208531. Szczegóły oferty banku oraz informacje o opłatach i prowizjach dostępne są w oddziałach Santander Bank Polska S.A., na santander.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999 – opłata zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 08.09.2018 r.

Cieszymy się, że po raz kolejny możemy udostępnić Wam wygodną metodę płatności, która ułatwi codziennie bankowanie.
Dominika M.

Customer Journey Specialist. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej.

Więcej tego autora
Komentarze
0/1000
 • {{ comment.user.comment_nickname }}
  {{ comment.user.comment_nickname }}
  Gość
  {{ comment.name }}

  {{ comment.content }}

  {{ comment.time_ago_nice }}
  • {{ child.user.comment_nickname }}
   {{ child.user.comment_nickname }}
   Gość
   {{ child.name }}

   {{ child.content }}

   {{ child.time_ago_nice }}
  • 0/1000
6501
6501 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9430
9430 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

1772
1772 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

63582
63582 oddanych głosów

Oddanych
głosów