UWAGA! TA PROMOCJA WYGASŁA: 31.10.2018

Dodatkowe 6 miesięcy bez opłat za dzierżawę terminala w Santander Bank Polska S.A.

Większe obroty, wygoda i pełne bezpieczeństwo – to trzy główne zalety posiadania terminali POS, które coraz częściej skłaniają przedsiębiorców do przyjmowania płatności bezgotówkowych. Od 9 sierpnia Santander Bank Polska S.A. ma kolejny argument za skorzystaniem z oferty terminali – dowiedz się, jaki!

Szóstka dla przedsiębiorców

„Dostałem Szóstkę” to nowa promocja Banku, która potrwa do 31 października 2018 r. Przedsiębiorcy, którzy przystąpią do programu Polska Bezgotówkowa, mogą liczyć na darmową dzierżawę terminala przez kolejne 18 miesięcy – 12 miesięcy w ramach programu i dodatkowe 6 w ramach promocji Santander Bank Polska S.A. Osoby, które nie kwalifikują się do programu będą mogły korzystać z terminala bez opłat przez 6 miesięcy, o ile posiadają rachunek firmowy w Santander Bank Polska S.A. i podpiszą lub przedłużą umowę o akceptację kart płatniczych. W ramach oferty Banku, przedsiębiorcy nie ponoszą również opłat za prowadzenie Firmowego Konta Godnego Polecenia przy założeniu realizacji miesięcznych przelewów na ZUS w wysokości min. 200 zł.

Wiele dodatkowych korzyści

Darmowa dzierżawa terminala w okresie promocji to tylko jedna z korzyści oferty terminali płatniczych w Banku, która została przygotowana tak, aby odpowiedzieć na wszystkie potrzeby przedsiębiorców. Wiemy, jak ważna jest pełna dyspozycyjność terminala i dlatego urządzenia w naszej ofercie są po prostu niezawodne – platforma Elavon, z której korzystamy gwarantuje dostępność terminala na poziomie 99,999%! Urządzenia posiadają również zaawansowaną kartę SIM, która automatycznie wyszukuje najsilniejszego operatora GSM w okolicy. Wiemy również, jak ważne jest zapewnienie płynności finansowej w każdym przedsiębiorstwie. Właśnie dlatego środki z transakcji bezgotówkowych mogą być zaksięgowane na Twoim koncie już o 8:30 rano kolejnego dnia roboczego.

Nowoczesne usługi w pakiecie

Oprócz oferty dostosowanej do Twoich potrzeb i darmowej dzierżawy terminala w okresie promocji, w Santander Bank Polska S.A. możesz korzystać z nowoczesnych rozwiązań, takich jak iMerchantConnect – to darmowe narzędzie do monitorowania sprzedaży dostarczane przez Elavon, które umożliwia szybki dostęp online do faktur, szczegółowych raportów i zestawień transakcji. Więcej szczegółowych informacji o ofercie terminali POS i promocji „Dostałem Szóstkę” znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Organizatorami promocji „Dostałem szóstkę” jest Santander Bank Polska S.A. oraz Elavon Financial Services Designated Activity Company. Promocja trwa do 31.10.2018 r. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu oraz regulamin promocji dostępne są na stronie santander.pl oraz pod numerem 61 885 1550 (opłata zgodna z taryfą danego operatora). Stan na 17.09.2018

Marta T.

Absolwentka filologii angielskiej i Public Relations, przygodę w bankowym świecie rozpoczęła w 2013 roku na stanowisku tłumacza. Od 2018 r. odpowiada za komunikację w obszarze Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Pasjonuje się tworzeniem angażujących treści i efektywnej komunikacji. Miłośniczka podróżowania, gór i natury.

Więcej tego autora
Komentarze
0/1000
 • {{ comment.user.comment_nickname }}
  {{ comment.user.comment_nickname }}
  Gość
  {{ comment.name }}

  {{ comment.content }}

  {{ comment.time_ago_nice }}
  • {{ child.user.comment_nickname }}
   {{ child.user.comment_nickname }}
   Gość
   {{ child.name }}

   {{ child.content }}

   {{ child.time_ago_nice }}
  • 0/1000
6501
6501 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9430
9430 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

1772
1772 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

63582
63582 oddanych głosów

Oddanych
głosów