Jesteśmy partnerem koncertu "Miłość jest wszystkim"!

Już w niedzielę o godzinie 17:00 na gdańskiej wyspie Ołowianka rozpocznie się koncert "Miłość jest wszystkim", którego jednym z partnerów jest Santander Bank Polska. Podczas niego będziemy mieli okazję posłuchać kwartetu Santander Orchestra. Bezpośrednią transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi stacja TVN. Zapraszamy!

Na scenie pojawi się wiele gwiazd. W wyjątkowych aranżacjach zaśpiewają m.in.: Edyta Górnika, Igor Herbut, Natalia Szroeder, Piotr Kupicha, Blue Café, Anna Wyszkoni i Sebastian Karpiel-Bułecka. Koncert "Miłość jest wszystkim" to wyjątkowe wydarzenie muzyczne tego roku – znani wokaliści, zespoły muzyczne, a także aktorzy filmu zaczarują świąteczną atmosferą i udowodnią, że w Gdańsku miłość jest wszystkim. 

Nowe aranżacje najpiękniejszych piosenek o miłości i świętach zostaną wykonane  z udziałem orkiestry symfonicznej pod dyrekcją Jacka Tarkowskiego. Podczas dwugodzinnego koncertu będzie można usłyszeć pełne energii przeboje takie, jak "Love is in the air" czy "Can’t stop the feeling", ale nie zabraknie również świątecznych klasyków, jak "Last Christmas" oraz "All I want for Christmas is you".  

Koncert "Miłość jest wszystkim" realizuje i produkuje zespół TVN. Scenariusz napisał Piotr Janusz, za reżyserię odpowiada Maciej Sobociński, scenografię przygotowuje Giorgos Stylianou, a producentką wydarzenia jest Bożena Janik. Partnerami koncertu są Santander Bank Polska, Miasto Gdańsk i Saur Neptun Gdańsk. 

Administrator

Administrator Santander Bank Polska

Więcej tego autora
Komentarze
0/1000
 • {{ comment.user.comment_nickname }}
  {{ comment.user.comment_nickname }}
  Gość
  {{ comment.name }}

  {{ comment.content }}

  {{ comment.time_ago_nice }}
  • {{ child.user.comment_nickname }}
   {{ child.user.comment_nickname }}
   Gość
   {{ child.name }}

   {{ child.content }}

   {{ child.time_ago_nice }}
  • 0/1000
6501
6501 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9430
9430 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

1772
1772 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

63582
63582 oddanych głosów

Oddanych
głosów