UWAGA! TA PROMOCJA WYGASŁA: 24.11.2018

Łap okazję w Black Friday | Promocja

W celu zrozumienia istoty powstania "Black Friday" musielibyśmy przenieść się do Stanów Zjednoczonych XX wieku. To właśnie w tym okresie narodziła się idea szalonych zakupów, które były corocznie robione przez Amerykanów dzień po Święcie Dziękczynienia. Z biegiem lat szał promocji i wyprzedaży zataczał coraz szersze kręgi. Dotarł do Europy, również do Polski, gdzie funkcjonuje od 2016 roku pod nazwą "Czarnego Piątku".

Z roku na rok z tej okazji pod koniec listopada wydłużone są prace sklepów stacjonarnych, które kuszą klientów fantastycznymi rabatami oraz wyprzedażami. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się wówczas sprzęty RTV i AGD. Jest to czas robienia przedświątecznych zakupów. Czas, w którym po raz pierwszy możemy poczuć magię świąt, chociaż tak naprawdę sklepowe witryny przypominają nam o niej na jeszcze kilka tygodnia wcześniej. „Czarny Piątek” to dzień szalonych zakupów i oglądania się za promocjami. Chcemy sprawić, aby piątkowe zakupy stały się dla Was jeszcze przyjemniejsze. Dlatego tego dnia dla klientów Santander Bank Polska mamy wspaniałą ofertę promocyjną:

23.11.2018 nie pobierzemy opłaty za:

 • przelewy z rachunku karty kredytowej,
 • za wypłaty gotówki kartą kredytową.

Macie już jakieś upatrzone promocje lub przedmioty, które zakupicie tego dnia? :) Życzymy wszystkim udanych zakupów!

Regulamin dostępny tutaj.

Promocja, której organizatorem jest Santander Bank Polska S.A., obowiązuje tylko 23.11.2018 r. Z oferty produktów kredytowych mogą skorzystać osoby, które spełnią wymagane przez bank warunki oceny zdolności kredytowej. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu oraz regulamin promocji „Black Friday” dostępne są na stronie santander.pl oraz pod numerem 1 9999 (opłata zgodna z taryfą danego operatora). Stan na dzień 19.11.2018 r. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 14,61%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 3300 zł, całkowita kwota do zapłaty 3964,36 zł, oprocentowanie zmienne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 664,36 zł (w tym: odsetki 484,36 zł, opłata roczna za kartę w pierwszym roku oraz miesięczne w drugim roku łącznie 240 zł. Dla wyliczeń RRSO przyjęto łącznie następujące założenia: limit kredytowy zostaje w pełni wykorzystany przez dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej, data księgowania transakcji na rachunku karty kredytowej jest zgodna z datą pierwszego zestawienia operacji, a pozostałe zadłużenie zostaje spłacone w ciągu 24 miesięcy; miesięczna spłata zadłużenia wynosi 3% kwoty limitu kredytowego (z wyłączeniem ostatniej spłaty, która jest równa pozostałemu do spłaty saldu zadłużenia) i następuje zawsze w dniach wskazanych na zestawieniach operacji jako termin płatności. Kalkulacje zostały dokonane na dzień 23.07.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przelew z rachunku karty kredytowej to polecenie przelewu albo polecenie przelewu wewnętrznego. Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.
 
Marek K.

Specjalista. ds. produktów bankowych.

Więcej tego autora
Komentarze
0/1000
 • {{ comment.user.comment_nickname }}
  {{ comment.user.comment_nickname }}
  Gość
  {{ comment.name }}

  {{ comment.content }}

  {{ comment.time_ago_nice }}
  • {{ child.user.comment_nickname }}
   {{ child.user.comment_nickname }}
   Gość
   {{ child.name }}

   {{ child.content }}

   {{ child.time_ago_nice }}
  • 0/1000
6501
6501 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9430
9430 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

1772
1772 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

63582
63582 oddanych głosów

Oddanych
głosów