Na jesienne treningi i szybkie zakupy – Fitbit Pay

Po raz kolejny jako pierwsi w Polsce możecie wypróbować nową metodę płatności. Uruchomiliśmy ją właśnie dziś. Fitbit Pay to kolejna po Garmin Pay metoda płatności zbliżeniowych zegarkiem, która została opracowana z myślą o osobach będących w ciągłym ruchu. Zegarkiem możecie monitorować swoją aktywność, rejestrować treningi i płacić za zakupy. 

Swój portfel noś w zegarku

Fitbit Pay to wygodny i bezpieczny sposób płacenia za zakupy za pomocą zegarka. Aby z niego skorzystać wystarczy:

 • pobrać aplikację Fitbit na swój smartfon (aplikacja dostępna dla telefonów z systemem Android, iOS i Windows),
 • utworzyć konto i połączyć zegarek z aplikacją (dostępne modele: Fitbit Ionic, Fitbit Versa Smartwatch, już wkrótce Fitbit Charge 3),
 • ustawić czterocyfrowe hasło do mobilnego portfela (hasło aktywuje cyfrowy portfel, nie służy do potwierdzania transakcji),
 • dodać kartę płatniczą Santander Bank Polska (Visa lub Mastercard) do aplikacji (karta debetowa, kredytowa, dla firm). 

Telefon jest potrzebny tylko na początku. Po sparowaniu zegarka z aplikacją i dodaniu do niej karty możecie śmiało zostawić go w domu i zacząć płacić za zakupy zegarkiem.

Gdzie i jak płacić?

Fitbit Pay możecie płacić w terminalach zbliżeniowych w całej Polsce. Jak? Wystarczy nacisnąć i przytrzymać lewy przycisk na zegarku, wpisać 4-cyfrowe hasło i przyłożyć go do terminala. Gotowe. Przez 24 godziny możecie płacić zegarkiem bez ponownego wpisywania hasła. 

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie.

Do płatności zbliżeniowych potrzebujesz zegarka Fitbit wyposażonego  w NFC oraz telefon (z oprogramowaniem Android w wersji minimum Kit Kat 4.4 lub iOS lub Microsoft z systemem Windows 10)  z zainstalowaną aplikacją Fitbit. Cyfrowy portfel Fitbit Pay to usługa świadczona przez Fitbit International Limited.  

Szczegóły oferty Banku oraz informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu dostępne są w oddziałach Santander Bank Polska S.A., na santander.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999 – opłata zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 2.10.2018r. Płatność kartą jest także transgraniczną transakcją płatniczą przy użyciu karty debetowej do płatności bezgotówkowych.
Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikający z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.

Dominika M.

Customer Journey Specialist. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej.

Więcej tego autora
Komentarze
0/1000
 • {{ comment.user.comment_nickname }}
  {{ comment.user.comment_nickname }}
  Gość
  {{ comment.name }}

  {{ comment.content }}

  {{ comment.time_ago_nice }}
  • {{ child.user.comment_nickname }}
   {{ child.user.comment_nickname }}
   Gość
   {{ child.name }}

   {{ child.content }}

   {{ child.time_ago_nice }}
  • 0/1000
6501
6501 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9430
9430 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

1772
1772 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

63582
63582 oddanych głosów

Oddanych
głosów