Na jesienne treningi i szybkie zakupy – Fitbit Pay

Po raz kolejny jako pierwsi w Polsce możecie wypróbować nową metodę płatności. Uruchomiliśmy ją właśnie dziś. Fitbit Pay to kolejna po Garmin Pay metoda płatności zbliżeniowych zegarkiem, która została opracowana z myślą o osobach będących w ciągłym ruchu. Zegarkiem możecie monitorować swoją aktywność, rejestrować treningi i płacić za zakupy. 

Swój portfel noś w zegarku

Fitbit Pay to wygodny i bezpieczny sposób płacenia za zakupy za pomocą zegarka. Aby z niego skorzystać wystarczy:

  • pobrać aplikację Fitbit na swój smartfon (aplikacja dostępna dla telefonów z systemem Android, iOS i Windows),
  • utworzyć konto i połączyć zegarek z aplikacją (dostępne modele: Fitbit Ionic, Fitbit Versa Smartwatch, już wkrótce Fitbit Charge 3),
  • ustawić czterocyfrowe hasło do mobilnego portfela (hasło aktywuje cyfrowy portfel, nie służy do potwierdzania transakcji),
  • dodać kartę płatniczą Santander Bank Polska (Visa lub Mastercard) do aplikacji (karta debetowa, kredytowa, dla firm). 

Telefon jest potrzebny tylko na początku. Po sparowaniu zegarka z aplikacją i dodaniu do niej karty możecie śmiało zostawić go w domu i zacząć płacić za zakupy zegarkiem.

Gdzie i jak płacić?

Fitbit Pay możecie płacić w terminalach zbliżeniowych w całej Polsce. Jak? Wystarczy nacisnąć i przytrzymać lewy przycisk na zegarku, wpisać 4-cyfrowe hasło i przyłożyć go do terminala. Gotowe. Przez 24 godziny możecie płacić zegarkiem bez ponownego wpisywania hasła. 

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie.

Do płatności zbliżeniowych potrzebujesz zegarka Fitbit wyposażonego  w NFC oraz telefon (z oprogramowaniem Android w wersji minimum Kit Kat 4.4 lub iOS lub Microsoft z systemem Windows 10)  z zainstalowaną aplikacją Fitbit. Cyfrowy portfel Fitbit Pay to usługa świadczona przez Fitbit International Limited.  

Szczegóły oferty Banku oraz informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu dostępne są w oddziałach Santander Bank Polska S.A., na santander.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999 – opłata zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 2.10.2018r. Płatność kartą jest także transgraniczną transakcją płatniczą przy użyciu karty debetowej do płatności bezgotówkowych.
Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikający z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.

Dominika Maciejewska

Customer Journey Specialist. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej.

Więcej tego autora
848
848 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9068
9068 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

252
252 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

60071
60071 oddanych głosów

Oddanych
głosów