UWAGA! TA PROMOCJA WYGASŁA: 31.12.2018

Płać za granicą z Pakietem Wielowalutowym | Promocja

Coraz chętniej wyjeżdżamy do innych krajów nie tylko na wakacje, ale również na spontaniczne wyjazdy weekendowe. Coraz częściej kupujemy także w zagranicznych sklepach internetowych. Potrzebujemy wygodnych form płatności, takich, które nie obciążą nas zbędnymi kosztami wynikającymi z różnic kursowych.

Jeszcze do niedawna najkorzystniejszą opcją pozostawała karta walutowa lub gotówka. Niemniej np. w sytuacji podróży przez różne kraje, trzeba było zaopatrzyć się w klika kart płatniczych lub odrębne waluty. Ostatnio na rynku pojawiły się nowe opcje, które zapewniają nam wygodną usługę wielowalutowości w jednej karcie. W praktyce oznacza to, że posiadając debetową kartę płatniczą do konta w złotych mamy możliwość płacenia nią także w innych walutach i co najważniejsze, nie poniesiemy w przypadku takich operacji kosztów przewalutowania.

W Santander Bank Polska S.A. taka usługa to Pakiet wielowalutowy, który można uruchomić do debetowej karty płatniczej w PLN: karty Dopasowanej lub karty Visa VIP. Dzięki temu wystarczy jedna karta w złotych, by płacić nią w kilku walutach.

Jak działa Pakiet wielowalutowy?

 • Jeśli posiadasz konto w EUR, GBP lub USD możesz z nimi połączyć swoją kartę płatniczą w PLN (karta Dopasowana lub karta Visa VIP). Przy płatności w sklepie lub wypłacie z bankomatu, nasz system rozpozna walutę transakcji i pobierze środki z odpowiedniego konta walutowego. Nie poniesiesz kosztów przewalutowania. Z kolei w sytuacji braków środków na koncie walutowym, transakcja obciąży rachunek w PLN.
 • Pakiet daje możliwość wypłaty gotówki w każdej walucie ze wszystkich bankomatów za granicą bez opłaty banku. Do tej usługi nie trzeba mieć kont walutowych, a transakcja obciąży Twój rachunek w PLN.

Jak uruchomić Pakiet wielowalutowy?

Uruchomienie pakietu możliwe jest w usłudze bankowości elektronicznej Santander internet i aplikacji mobilnej Santander mobile, przez infolinię lub w dowolnej placówce Santander Bank Polska S.A. Co istotne, usługę można w dowolnym momencie włączyć i wyłączyć, podobnie, jak inne funkcje związane z rachunkiem płatniczym Konto Jakie Chcę.

Korzystaj z Pakietu wielowalutowego za 0 zł

Do końca bieżącego roku, dzięki promocji „0 zł za Pakiet wielowalutowy” wszyscy klienci mogą korzystać z usługi bez opłaty. Od przyszłego roku koszt wyniesie 9 zł miesięcznie. Dla klientów poniżej 26 roku życia z kartą płatniczą Dopasowaną oraz klientów z kartą płatniczą Visa VIP pakiet będzie darmowy.

Dodatkowo poza Pakietem wielowalutowym mamy także specjalną promocję dla wszystkich posiadaczy płatniczych kart debetowych - „0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Grupy Santander za granicą”, z której można skorzystać do 9 września 2019 r. Dzięki niej klienci indywidualni mogą wypłacać gotówkę w bankomatach należących do Grupy Santander za granicą debetowymi kartami płatniczymi bez żadnych kosztów.

Walutę wymienisz z Kantorem Santander w Santander online

Usługa Kantor Santander zapewnia swobodę wymiany walut - po korzystnym kursie. Wystarczy telefon z aplikacją mobilną Santander mobile lub komputer z dostępem do Internetu. Wymiana waluty trwa kilka chwil, a rozliczenie następuje zaraz po zawarciu transakcji.

Przejdź do kantoru

Regulamin promocji "0 zł za Pakiet wielowalutowy" dostępny tutaj. Więcej przeczytasz na santander.pl/pakiet

Infolinia to usługa bankowości telefonicznej. Przewalutowanie transakcji płatniczej to usługa obsługi karty debetowej. Wypłata gotówki kartą za granicą jest transgraniczną transakcją płatniczą przy użyciu karty debetowej do płatności gotówkowych. Płatność kartą jest m.in. transgraniczną transakcją płatniczą przy użyciu karty debetowej do płatności bezgotówkowych. Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie www.santander.pl/PAD oraz w placówkach banku. Serwis bankowości elektronicznej. Organizatorem promocji: „0 zł za Pakiet wielowalutowy” oraz „0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Grupy Santander za granicą” jest Santander Bank Polska S.A. Korzystanie z Kantoru Santander w usługach Santander online możliwe jest dla klientów, którzy zawarli umowę usług Santander online. Santander online to usługa bankowości elektronicznej(Santander internet/mobile), usługa bankowości telefonicznej (Santander telefon) oraz powiadamianie SMS (Santander sms ). Szczegóły oferty Santander Bank Polska S.A., informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu oraz Regulaminy promocji dostępne są w oddziałach Santander Bank Polska S.A., na santander.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999 – opłata zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 9.11.2018 r.

Do końca bieżącego roku, dzięki promocji „0 zł za Pakiet wielowalutowy” wszyscy klienci mogą korzystać z usługi bez opłaty.
Katarzyna M.

Ekspert ds. komunikacji marketingowej

Więcej tego autora
Komentarze
0/1000
 • {{ comment.user.comment_nickname }}
  {{ comment.user.comment_nickname }}
  Gość
  {{ comment.name }}

  {{ comment.content }}

  {{ comment.time_ago_nice }}
  • {{ child.user.comment_nickname }}
   {{ child.user.comment_nickname }}
   Gość
   {{ child.name }}

   {{ child.content }}

   {{ child.time_ago_nice }}
  • 0/1000
6501
6501 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9430
9430 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

1772
1772 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

63582
63582 oddanych głosów

Oddanych
głosów