UWAGA! TA PROMOCJA WYGASŁA: 31.12.2018

Studencie! Zgarnij stówę w promocji "Studenci rządzą"

Październik. Gdy studenci słyszą nazwę tego miesiąca, niejednemu ciarki przechodzą po plecach. Nie jest to wcale związane z coraz chłodniejszą pogodą, lecz początkiem nowego roku akademickiego. Chcemy jednak pomóc Wam przetrwać trudne chwile, więc zachęcamy do udziału w promocji „Studenci rządzą!”, w której możecie zdobyć okrągłą stówę!

Na co możecie przeznaczyć stówę? Pomysłów na pewno macie niezliczoną ilość. Impreza integracyjna? Wspólne wyjście do kina? Wystarczy, że weźmiecie udział w naszej promocji, do czego możecie również zachęcić swoich znajomych.

Płać jak chcesz!

A jeżeli nie czujecie się jeszcze dostatecznie przekonani, to pomyślcie w jaki sposób płacicie za zakupy. Jestem niemal pewny, że duża część z Was robi to za pomocą swojego smartfona, którego macie w kieszeni. Biorąc więc udział w promocji, możecie wykonywać codzienne czynności i realizować tym samym założenia potrzebne do zgarnięcia stówy na swoje konto. Prawda, że brzmi nieźle?

W promocji, która trwa do 31 grudnia 2018 roku, mogą wziąć studenci wyższych uczelni w Polsce, mający mniej niż 26 lat. Zasady udziału w niej są proste:

 • Otwórzcie Konto Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną i usługami Santander Online,
 • Zarejestrujcie się na santander.pl/studencirzadza i wypełnijcie formularz zgłoszeniowy,
 • Pobierzcie i zalogujcie się do aplikacji Santander mobile,
 • Wykonajcie w ciągu dwóch miesięcy minimum 10 płatności cyfrowych np. za pomocą BLIKA, karty mobilnej do konta, Garmin Pay, Google Pay, Apple Pay lub Fitbit Pay. (Okres , w którym powinniście wykonać płatności tomiesiąc, w którym zostało otwarte konto oraz kolejnym miesiącu kalendarzowym),
 • Nagroda w formie polecenia przelewu na rachunek płatniczy trafi do Was do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniliście wymagania.

Niektórzy lubią oszczędzać, a inni wręcz przeciwnie każdą wolną złotówkę wydają na przyjemności. Do której z tych grup się zaliczacie? A może macie jeszcze inne pomysły na to, co zrobić ze stówką? Napiszcie w komentarzu! Regulamin i więcej informacji znajdziecie na stronie santander.pl/studencirzadza.

Konto Jakie Chcę jest rachunkiem płatniczym. Przelew zwykły w Internecie jest rozumiany jako polecenie przelewu złożone za pośrednictwem usług Santander online w systemie ELIXIR. Przelew natychmiastowy w Internecie to polecenia przelewu w systemie Express ELIXIR i BlueCash w Santander online. Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie www.santander.pl/PAD oraz w placówkach banku. Transakcja BLIK to transakcja w ramach systemu BLIK wymagająca autoryzacji z wykorzystaniem kodu BLIK lub czeku BLIK. Transakcja BLIK jest poleceniem przelewu albo poleceniem przelewu wewnętrznego. Na usługi Santander online składają się Usługa bankowości elektronicznej (tj. usługa Santander internet/mobile), Usługa bankowości telefonicznej (tj. usługa Santander telefon) oraz Powiadamianie SMS (tj. usługa Santander sms). Do płatności zbliżeniowych potrzebujesz zegarek Garmin wyposażony w NFC oraz telefon z zainstalowaną aplikacją Garmin Connect Mobile. Usługa Garmin Pay dostarczana jest przez firmę Garmin. Apple Pay i logo Apple są znakami towarowymi firmy Apple Inc. Listę zgodnych urządzeń Apple Pay można znaleźć na stronie https://support.apple.com/uk-uk/km207105. Do płatności zbliżeniowych potrzebujesz zegarka Fitbit wyposażonego w NFC oraz telefon (z oprogramowaniem Android w wersji minimum Kit Kat 4.4 lub iOS lub Microsoft z systemem Windows 10) z zainstalowaną aplikacją Fitbit. Cyfrowy portfel Fitbit Pay to usługa świadczona przez Fitbit International Limited. Płatność kartą jest także transgraniczną transakcją płatniczą przy użyciu karty debetowej do płatności bezgotówkowych. Promocja trwa do 31.12.2018 r. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu oraz regulamin promocji „Studenci rządzą” dostępne są na stronie santander.pl oraz pod numerem1 9999 (opłata zgodna z taryfą danego operatora). Stan na dzień 9.10.2018 r

Administrator

Administrator Santander Bank Polska

Więcej tego autora
Komentarze
0/1000
 • {{ comment.user.comment_nickname }}
  {{ comment.user.comment_nickname }}
  Gość
  {{ comment.name }}

  {{ comment.content }}

  {{ comment.time_ago_nice }}
  • {{ child.user.comment_nickname }}
   {{ child.user.comment_nickname }}
   Gość
   {{ child.name }}

   {{ child.content }}

   {{ child.time_ago_nice }}
  • 0/1000
6501
6501 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9430
9430 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

1772
1772 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

63582
63582 oddanych głosów

Oddanych
głosów