UWAGA! TA PROMOCJA WYGASŁA: 31.01.2019

Łap voucher i leć na zakupy do H&M | Promocja

Wkroczyliśmy w jesienną porę roku. Za oknem coraz częściej widać deszczowe chmury, które szybko pozwalają zatęsknić za upalnym latem. Chłodniejsze temperatury zachęcają jednak do zakupienia i odświeżenia zawartości szafy, co zdecydowanie ułatwi Ci nasza promocja "Łap voucher i leć na zakupy do H&M"!

Można powiedzieć, że ubrań w szafie nigdy za wiele - a już szczególnie, kiedy nieuchronnie czeka nas ubieranie się "na cebulkę" przed wyjściem z domowego zacisza. Perspektywa padającego deszczu i porywistego wiatru, zrywającego czapki z głów nie jest zbyt atrakcyjna, więc tym bardziej należy się na te ewentualności odpowiednio przygotować. Jeżeli ukończyłeś 18 lat, ale jesteś poniżej 27. roku życia, możesz zawalczyć o dwa vouchery po 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów H&M.

Zasady promocji są bardzo proste:

 • Złóż wniosek o wydanie karty kredytowej Visa (RRSO 14,91%) i otrzymaj pozytywną decyzję kredytową
 • Podpisz umowę o kartę kredytową.
 • Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 • Nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych w banku.
 • Wypełnij formularz dostępny tutaj oraz zaakceptuj regulamin klikając w odpowiednie pole.

Po spełnieniu powyższych punktów na adres mailowy, podany przez Ciebie w formularzu, wyślemy voucher o wartości 50 zł. Jeżeli chcesz zawalczyć o kolejną nagrodę, wystarczy, że w ciągu dwóch miesięcy wykonasz 10 płatności kartą kredytową Visa, którą założyłeś podczas przystępowania do promocji. Pamiętaj, że w tym wypadku liczy się miesiąc kalendarzowy, w którym została otwarta karta kredytowa oraz kolejny miesiąc. 

Więcej informacji tutaj.

Liczba nagród jest ograniczona. Pula nagród wynosi 3800 sztuk. Promocja trwa do 31.01.2019r. lub do wyczerpania puli nagród

Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie www.santander.pl/PAD oraz w placówkach banku. RRSO - rzeczywista roczna stopa oprocentowania wyliczona zgodnie z Ustawą o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 r. (Dz. U. Nr 126 z 2011 r., poz. 715). Organizatorem promocji „Łap voucher i leć na zakupy do H&M” jest Santander Bank Polska S.A. Z oferty produktów kredytowych mogą skorzystać osoby, które spełnią wymagane przez bank warunki oceny zdolności kredytowej. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu oraz regulamin promocji „Łap voucher i leć do H&M” dostępne są na stronie santander.pl oraz pod numerem 1 9999 (opłata zgodna z taryfą danego operatora). Stan na 5 listopada 2018 r.

Administrator

Administrator Santander Bank Polska

Więcej tego autora
Komentarze
0/1000
 • {{ comment.user.comment_nickname }}
  {{ comment.user.comment_nickname }}
  Gość
  {{ comment.name }}

  {{ comment.content }}

  {{ comment.time_ago_nice }}
  • {{ child.user.comment_nickname }}
   {{ child.user.comment_nickname }}
   Gość
   {{ child.name }}

   {{ child.content }}

   {{ child.time_ago_nice }}
  • 0/1000
6501
6501 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9430
9430 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

1772
1772 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

63582
63582 oddanych głosów

Oddanych
głosów