UWAGA! TA PROMOCJA WYGASŁA: 18.12.2018

Przeciwdziałaj wykluczeniu osób starszych! | Konkurs

Konkurs jest skierowany do wszystkich osób indywidualnych, niezależnie od wieku czy zawodu. Autorzy dwóch najlepszych pomysłów zdobędą aparat Ricoh Theta 360, dzięki któremu można robić zdjęcia i filmy sferyczne. Dodatkowo, autorzy dwóch najciekawszych projektów zostaną zaproszeni przez Santander Bank Polska do dalszej współpracy nad rozwinięciem i wdrożeniem przedstawionych konceptów.

Konkursy zakończony!

w konkursie wzięło udział 45 pomysłów. Każda z osób wykazała się kreatywnością.

Zwyciężyli:

1. Angee -> Zobacz projekt "Praca dla seniora od zaraz"

2. Ryszard60 -> Zobacz projekt "Warsztaty rozwojowe"

Jesteśmy w trakcie prac nad projektem, który zrealizuje te pomysły. Będziemy się z Państwem kontaktować. Dziękujemy za zaangażowanie!


Polskie społeczeństwo się starzeje. W 2040 roku na 100 osób w wieku produkcyjnym będą przypadały aż 83 osoby w wieku nieprodukcyjnym, w tym ponad 2/3 będą stanowili emeryci – wynika z prognoz GUS . Wzrost liczby osób starszych w społeczeństwie sprawia, że coraz większego znaczenia nabiera przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu seniorów. 

- Nasi Klienci to także osoby starsze. Spotykamy się z nimi codziennie m.in. w naszych oddziałach, placówkach partnerskich czy na łączach infolinii. Wiemy, że część z nich potrzebuje czasem nieco więcej czasu i uwagi, by poradzić sobie z pędzącą dookoła nas codziennością. Dlatego jako bank społecznie odpowiedzialny, wspieramy również takie inicjatywy, które przeciwdziałają wykluczeniu osób starszych, w obszarze technologicznym, społecznym, kulturowym i finansowym – mówi Rafał Kamiński, Menedżer Projektów Innowacyjnych w Santander Bank Polska. 


Pomysły można zgłaszać tutaj do 18 grudnia. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować się na platformie i odpowiedzieć na pytanie „Jak możemy przeciwdziałać wykluczeniu osób starszych?”. Przedstawione pomysły powinny dotyczyć inicjatyw w obszarach: technologicznym, społecznym, kulturowym lub finansowym. 

Wyniki zostaną ogłoszone 20 grudnia do godz. 21:00 na stronie konkursowej oraz w tym wpisie. Szczegóły oraz regulamin konkursu znaleźć można tutaj.


Jako bank społecznie odpowiedzialny, wspieramy inicjatywy, które przeciwdziałają wykluczeniu osób starszych
Joanna O.

Specialist Innovation Designer. Pion Transformacji Cyfrowej

Więcej tego autora
Komentarze
0/1000
 • {{ comment.user.comment_nickname }}
  {{ comment.user.comment_nickname }}
  Gość
  {{ comment.name }}

  {{ comment.content }}

  {{ comment.time_ago_nice }}
  • {{ child.user.comment_nickname }}
   {{ child.user.comment_nickname }}
   Gość
   {{ child.name }}

   {{ child.content }}

   {{ child.time_ago_nice }}
  • 0/1000
6501
6501 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9430
9430 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

1772
1772 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

63582
63582 oddanych głosów

Oddanych
głosów