Przelewy natychmiastowe za 0 zł

Zdarza Wam się, że szybko musicie przelać pieniądze? Zapomnieliście o płatności za telefon lub kablówkę ? Albo brat poprosił Was o szybką pożyczkę, bo jest bez kasy, a zepsuł mu się właśnie samochód? W takich sytuacjach ratunkiem jest przelew natychmiastowy, taki, który dociera na konto odbiorcy w maksymalnie kilka do kilkunastu minut omijając sesje księgowania pomiędzy bankami. To praktyczne rozwiązanie sprawdza się zawsze, gdy musicie błyskawicznie przelać pieniądze.

Na rynku dostępne są dwa typy przelewów natychmiastowych: przelew w systemie Express Elixir i BlueCash. Minusem przelewów natychmiastowych jest to, że – w przeciwieństwie do standardowych przelewów zlecanych przez internet – są one przeważnie płatne. Przelew natychmiastowy kosztuje zazwyczaj od 3 do 5 zł. My oferujemy nielimitowane przelewy natychmiastowe z Konta Jakie Chcę składane w usługach Santander online za 0 zł.

Przelew natychmiastowy można zrealizować tak samo łatwo jak tradycyjny. Wystarczy zalogować się do swojego konta w bankowości internetowej lub mobilnej i wybrać opcję natychmiastowego przelewu Express Elixir lub BlueCash. Po zaakceptowaniu transakcji pieniądze trafią na konto odbiorcy szybko w ciągu kilku do kilkunastu minut. Przelew natychmiastowy jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W sytuacji, która będzie wymagała od Was wykonania expressowego przelewu możecie go wykonać nie martwiąc się o dodatkową opłatę. Prawda, że to wygodne rozwiązanie, nie tylko dla zapominalskich? Jeśli jeszcze nie posiadacie Konta Jakie Chcę, to teraz dajemy Wam kolejne powody, aby je otworzyć i cieszyć się jego zaletami.

Przelew natychmiastowy to polecenie przelewu przelew Express Elixir lub przelew BlueCash. Bankowość internetowa i mobilna dostępna jest dla klientów, którzy zawarli umowę usług Santander online. Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie www.bzwbk.pl/PAD oraz w placówkach banku. Szczegóły oferty Banku oraz informacje o opłatach, prowizjach, dostępne są w oddziałach Santander Bank Polska S.A. na Santander pl oraz pod numerem infolinii 1 9999 –opłata zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 10.09.2018

Oferujemy nielimitowane przelewy natychmiastowe z Konta Jakie Chcę składane w usługach Santander online za 0 zł
Katarzyna M.

Ekspert ds. komunikacji marketingowej

Więcej tego autora
Komentarze
0/1000
 • {{ comment.user.comment_nickname }}
  {{ comment.user.comment_nickname }}
  Gość
  {{ comment.name }}

  {{ comment.content }}

  {{ comment.time_ago_nice }}
  • {{ child.user.comment_nickname }}
   {{ child.user.comment_nickname }}
   Gość
   {{ child.name }}

   {{ child.content }}

   {{ child.time_ago_nice }}
  • 0/1000
6501
6501 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9430
9430 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

1772
1772 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

63582
63582 oddanych głosów

Oddanych
głosów