Santander online: Korzystaj z zakładki "Oferta Banku"

Być może dotychczas omijaliście zakładkę „Oferta banku”. Może nawet nie wiedzieliście o jej istnieniu. Dam Wam kilka dobrych powodów, aby tam dzisiaj zajrzeć.


Co znajdziesz w zakładce „Oferta banku”?

Po pierwsze dostęp do dodatkowej gotówki – kiedy tylko będziesz jej potrzebować. W formie jaka Ci najbardziej odpowiada. Kredyt gotówkowy (RRSO: 10,98%) to tylko jedna z opcji. Może warto rozważyć decyzję o założeniu sobie karty kredytowej (RRSO: 11,17%)? Zapewniam Cię, że ona tylko na pierwszy rzut oka wydaje się skomplikowana. Boimy się tego, czego nie znamy. Dodatkowe środki na koncie pomogą Ci mierzyć się z wyzwaniami finansowymi, do jakich z pewnością zaliczają się nagłe i nieplanowane wydatki.


Nie tylko pożyczki

„Oferta Banku” to nie tylko produkty kredytowe. Złożysz tu wnioski o większość produktów i usług dostępnych w banku. Z tego miejsca sięgniesz m.in. po ubezpieczenie mieszkania, turystyczne, OC/AC lub otworzysz nowe konto osobiste. 


Nigdzie nie musisz chodzić

Bo jesteś klientem mobilnego banku. Usiądź sobie wygodnie, weź do ręki telefon i po prostu wybierz interesującą Cię pozycję. Wystarczy dostęp do internetu i Twoja aplikacja mobilna. Z nami zrobisz to szybko. A jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości np. jak wypełnić wniosek – skorzystaj z pomocy naszego doradcy. Tę opcję także znajdziesz w aplikacji.

Jeżeli wolisz skorzystać z komputera, aby sprawdzić dostępną dla Ciebie ofertę – nic prostszego – po prostu zaloguj się do Santander internet i wejdź w zakładkę Oferta banku.Kredyt gotówkowy

RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO).

Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Santander Bank Polska S.A. „Kredyt bez zaświadczeń” dostępny jest dla klientów nieposiadających produktu kredytowego w banku lub dla klientów posiadających regularne wpływy z tytułu wynagrodzenia lub świadczeń emerytalno – rentowych na konto osobiste, potwierdzone historią konta z Santander Bank Polska S.A. lub z innego banku (nie dotyczy klientów otrzymujących dochód z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej). Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, obecnych promocjach, oprocentowaniu dostępne są w placówkach banku oraz na santander.pl. Infolinia 1 9999 – opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 29.05.2020 r.


Karta kredytowa 

RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO). Z oferty karty kredytowej mogą skorzystać osoby, które spełniają wymagane przez Santander Bank Polska S.A. warunki oceny zdolności kredytowej. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, obecnych promocjach, oprocentowaniu dostępne są w placówkach banku oraz na santander.pl. Infolinia 1 9999 – opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 29.05.2020 r.


Ochrona ubezpieczeniowa w ramach Umów ubezpieczenia:

obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC),

ubezpieczenie casco pojazdów lądowych – Program Serwis Santander (AC),

ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdu mechanicznego – Program Serwis Santander (NNW),

ubezpieczenie Assistance „SOS” – Program Serwis Santander,

świadczona jest przez  COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group.


Szczegółowe informacje, w tym:

Ogólne Warunki Ubezpieczenia (dla ubezpieczeń AC, NNW, Assistance SOS),

Wyciąg z ustawy z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiąz¬kowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz. U. z 2003 r., nr 124, poz. 1152 z późn. zm.) określające m.in. zakres ubezpieczenia, zasady odstąpienia oraz wypowiedzenia umowy ubezpieczenia, wyłączenia lub ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela,

Informacja o produkcie ubezpieczeniowym (odrębny dokument dla każdego ww. ubezpieczenia)

Karta Produktu (łączny dokument zawierający opis ww. ubezpieczeń)

dostępne są na stronie internetowej: santander.pl.


Informacja o wysokości składki ubezpieczeniowej dostępna jest w Centrum Telefonicznym Santander Bank Polska, tj. w jednostce oferującej ww. ubezpieczenia oraz w pozostałych kanałach, za pośrednictwem, których, klient nabywa ubezpieczenie.

Santander Bank Polska S.A. wpisany do prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego rejestru agentów ubezpieczeniowych pod nr 11135943/A.

Infolinia 1 9999 – opłata zgodna z taryfą danego operatora.

Aplikację Santander mobile można pobrać w Google Play i App Store.

Informujemy, że po zeskanowaniu kodu AZTEC zostajesz przeniesiony do usługi świadczonej przez Benefia Ubezpieczenia Sp. Z o.o. Usługa pozwala na zakup ubezpieczeń w Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S. A. Vienna Insurance Group, która świadczy ochronę ubezpieczeniową oraz jest administratorem danych osobowych „Informacja o administratorze danych osobowych”. Santander Bank Polska jest agentem ubezpieczeniowym Towarzystwa.

*Koszt połączenia jest zgodny z taryfą operatora.


Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ochrona ubezpieczeniowa w ramach Umowy ubezpieczenia turystycznego Na Podróż świadczona jest przez Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. („Santander Aviva TU”) oraz Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A., działające w koasekuracji. Ogólne Warunki Ubezpieczenia Na Podróż określające szczegółowe zasady ubezpieczenia, w tym wyłączenia lub ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczycieli, Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym i Informacje dodatkowe, stanowiące łącznie kartę produktu, informacja o wysokości składki ubezpieczeniowej dostępne są na santander.aviva.pl. Santander Bank Polska S.A. wpisany do prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego rejestru agentów ubezpieczeniowych pod nr 11135943/A jest agentem ubezpieczeniowym Santander Aviva TU. Stan na 1.10.2019 r.  


Wyjaśnienia pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem znajdziesz na www.santander.pl/PAD. Santander internet jest usługą bankowości elektronicznej. Piotr O.

Pracuję w Obszarze Bankowości Mobilnej i Internetowej w zespole sprzedaży Produktów NA KLIK. Prywatnie jestem fanem sportu pod każdą postacią, a także dobrej książki i ciekawego filmu.

Więcej tego autora
Komentarze
0/1000
 • {{ comment.user.comment_nickname }}
  {{ comment.user.comment_nickname }}
  Gość
  {{ comment.name }}

  {{ comment.content }}

  {{ comment.time_ago_nice }}
  • {{ child.user.comment_nickname }}
   {{ child.user.comment_nickname }}
   Gość
   {{ child.name }}

   {{ child.content }}

   {{ child.time_ago_nice }}
  • 0/1000
6501
6501 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9430
9430 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

1772
1772 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

63582
63582 oddanych głosów

Oddanych
głosów