Santander online: Korzystaj z zakładki "Oferta Banku"

Być może dotychczas omijaliście zakładkę „Oferta banku”. Może nawet nie wiedzieliście o jej istnieniu. Dam Wam kilka dobrych powodów, aby tam dzisiaj zajrzeć.

Co znajdziesz w zakładce „Oferta banku”?

Po pierwsze dostęp do dodatkowej gotówki – kiedy tylko będziesz jej potrzebować. W formie jaka Ci najbardziej odpowiada. Kredyt gotówkowy (RRSO: 14,88%) to tylko jedna z opcji. Może warto rozważyć decyzję o założeniu sobie karty kredytowej (RRSO: 14,18%)? Zapewniam Cię,  że ona tylko na pierwszy rzut oka wydaje się skomplikowana. Boimy się tego, czego nie znamy. Dodatkowe środki na koncie pomogą Ci mierzyć się z wyzwaniami finansowymi, do jakich z pewnością zaliczają się nagłe i nieplanowane wydatki.

Nie tylko pożyczki

„Oferta Banku” to nie tylko produkty kredytowe. Być może nie potrzebujesz od nas dodatkowych środków. Może nawet masz ich aż nadto i doświadczasz teraz klęski urodzaju. W takiej sytuacji warto pozwolić Twoim środkom zarabiać. Sprawdzonym pomysłem będzie tu jeden z produktów oszczędnościowych np. lokata lub  konto oszczędnościowe. Z tego miejsca możesz również sięgnąć po ubezpieczenie turystyczne lub OC/AC.

Nigdzie nie musisz chodzić

Bo jesteś klientem mobilnego banku. Usiądź sobie wygodnie, weź do ręki telefon i po prostu wybierz interesującą Cię pozycję. Wystarczy dostęp do internetu i Twoja aplikacja mobilna. Z nami zrobisz to szybko. A jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości np. jak wypełnić wniosek  – skorzystaj z pomocy naszego doradcy. Tę opcję także znajdziesz w aplikacji. Jeżeli wolisz skorzystać z komputera, aby sprawdzić dostępną dla Ciebie ofertę –  nic prostszego –  po prostu zaloguj się do  Santander internet i wejdź w zakładkę Oferta banku.

Kredyt gotówkowy

RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO). Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Bank Zachodni WBK S.A. „Kredyt bez zaświadczeń” dostępny jest dla klientów nieposiadających produktu kredytowego w banku lub dla klientów posiadających regularne wpływy z tytułu wynagrodzenia lub świadczeń emerytalno – rentowych na konto osobiste, potwierdzone historią konta z BZ WBK lub z innego banku (nie dotyczy klientów otrzymujących dochód z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej). Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, obecnych promocjach, oprocentowaniu dostępne są w placówkach banku oraz na bzwbk.pl. Infolinia 1 9999 – opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 1.04.2019 r.

Karta kredytowa 

RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO). Z oferty karty kredytowej mogą skorzystać osoby, które spełniają wymagane przez Bank Zachodni WBK S.A. warunki oceny zdolności kredytowej. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, obecnych promocjach, oprocentowaniu dostępne są w placówkach banku oraz na bzwbk.pl. Infolinia 1 9999 – opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 10.03.2019 r. 

Ochrona ubezpieczeniowa w ramach Umów ubezpieczenia:

obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC),

ubezpieczenie casco pojazdów lądowych – Program Serwis Santander (AC),

ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdu mechanicznego – Program Serwis Santander (NNW),

ubezpieczenie Assistance „SOS” – Program Serwis Santander,

świadczona jest przez  COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group.

Szczegółowe informacje, w tym:

Ogólne Warunki Ubezpieczenia (dla ubezpieczeń AC, NNW, Assistance SOS),

Wyciąg z ustawy z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiąz¬kowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz. U. z 2003 r., nr 124, poz. 1152 z późn. zm.) określające m.in. zakres ubezpieczenia, zasady odstąpienia oraz wypowiedzenia umowy ubezpieczenia, wyłączenia lub ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela,

Informacja o produkcie ubezpieczeniowym (odrębny dokument dla każdego ww. ubezpieczenia)

Karta Produktu (łączny dokument zawierający opis ww. ubezpieczeń)

Dostępne są na stronie internetowej: santander.pl. Informacja o wysokości składki ubezpieczeniowej dostępna jest w Centrum Telefonicznym Santander Bank Polska, tj. w jednostce oferującej ww. ubezpieczenia oraz w pozostałych kanałach, za pośrednictwem, których, klient nabywa ubezpieczenie. Santander Bank Polska S.A. wpisany do prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego rejestru agentów ubezpieczeniowych pod nr 11135943/A. Infolinia 1 9999 – opłata zgodna z taryfą danego operatora. Aplikację Santander mobile można pobrać w Google Play i App Store. Informujemy, że po zeskanowaniu kodu AZTEC zostajesz przeniesiony do usługi świadczonej przez Benefia Ubezpieczenia Sp. Z o.o. Usługa pozwala na zakup ubezpieczeń w Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S. A. Vienna Insurance Group, która świadczy ochronę ubezpieczeniową oraz jest administratorem danych osobowych „Informacja o administratorze danych osobowych”. Santander Bank Polska jest agentem ubezpieczeniowym Towarzystwa. *Koszt połączenia jest zgodny z taryfą operatora.

Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ochrona ubezpieczeniowa w ramach Umowy ubezpieczenia turystycznego Na Podróż świadczona jest przez Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. („Santander Aviva TU”) oraz Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A., działające w koasekuracji. Ogólne Warunki Ubezpieczenia Na Podróż określające szczegółowe zasady ubezpieczenia, w tym wyłączenia lub ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczycieli, Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym i Informacje dodatkowe, stanowiące łącznie kartę produktu, informacja o wysokości składki ubezpieczeniowej dostępne są na santander.aviva.pl. Santander Bank Polska S.A. wpisany do prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego rejestru agentów ubezpieczeniowych pod nr 11135943/A jest agentem ubezpieczeniowym Santander Aviva TU. Stan na 01.06.2019 r.  Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia.

Piotr Okuszko

Pracuję w Obszarze Bankowości Mobilnej i Internetowej w zespole sprzedaży Produktów NA KLIK. Prywatnie jestem fanem sportu pod każdą postacią, a także dobrej książki i ciekawego filmu.

Więcej tego autora
Komentarze
0/1000
 • {{ comment.user.comment_nickname }}
  {{ comment.user.comment_nickname }}
  Gość
  {{ comment.name }}

  {{ comment.content }}

  {{ comment.time_ago_nice }}
  • {{ child.user.comment_nickname }}
   {{ child.user.comment_nickname }}
   Gość
   {{ child.name }}

   {{ child.content }}

   {{ child.time_ago_nice }}
  • 0/1000
6340
6340 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9428
9428 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

1693
1693 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

63547
63547 oddanych głosów

Oddanych
głosów