Santander online: Korzystaj z zakładki "Oferta Banku"

Być może dotychczas omijaliście zakładkę „Oferta banku”. Może nawet nie wiedzieliście o jej istnieniu. Dam Wam kilka dobrych powodów, aby tam dzisiaj zajrzeć.

Co znajdziesz w zakładce „Oferta banku”? Po pierwsze dostęp do dodatkowej gotówki – kiedy tylko będziesz jej potrzebować. W formie jaka Ci najbardziej odpowiada. Kredyt gotówkowy (RRSO: 13,63%) to tylko jedna z opcji. Może warto rozważyć decyzję o założeniu sobie karty kredytowej (RRSO: 14,36%)? Zapewniam Cię, że ona tylko na pierwszy rzut oka wydaje się skomplikowana. Boimy się tego, czego nie znamy. Dodatkowe środki na koncie pomogą Ci mierzyć się z wyzwaniami finansowymi, do jakich z pewnością zaliczają się nagłe i nieplanowane wydatki.

Nie tylko pożyczki

„Oferta Banku” to nie tylko produkty kredytowe. Być może nie potrzebujesz od nas dodatkowych środków. Może nawet masz ich aż nadto i doświadczasz teraz klęski urodzaju. W takiej sytuacji warto pozwolić Twoim środkom zarabiać. Sprawdzonym pomysłem będzie tu jeden z produktów oszczędnościowych np. lokata lub konto oszczędnościowe.

Nigdzie nie musisz chodzić

Bo jesteś klientem mobilnego banku. Usiądź sobie wygodnie, weź do ręki telefon i po prostu wybierz interesującą Cię pozycję. Wystarczy dostęp do internetu i Twoja aplikacja mobilna. Z nami zrobisz to szybko. A jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości np. jak wypełnić wniosek – skorzystaj z pomocy naszego doradcy. Tę opcję także znajdziesz w aplikacji. Jeżeli wolisz skorzystać z komputera, aby sprawdzić dostępną dla Ciebie ofertę – nic prostszego – po prostu zaloguj się do Santander internet i wejdź w zakładkę Oferta banku.

Kredyt gotówkowy RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO). Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Santander Bank Polska S.A. „Kredyt bez zaświadczeń” dostępny jest dla klientów nieposiadających produktu kredytowego w banku lub dla klientów posiadających regularne wpływy z tytułu wynagrodzenia lub świadczeń emerytalno – rentowych na konto osobiste, potwierdzone historią konta z Santander Bank Polska lub z innego banku (nie dotyczy klientów otrzymujących dochód z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej). Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, obecnych promocjach, oprocentowaniu dostępne są w placówkach banku oraz na www.santander.pl. Infolinia 1 9999 – opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 31.08.2018 r. Karta kredytowa RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO). Z oferty karty kredytowej mogą skorzystać osoby, które spełniają wymagane przez Santander Bank Polska S.A. warunki oceny zdolności kredytowej. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, obecnych promocjach, oprocentowaniu dostępne są w placówkach banku oraz na bzwbk.pl. Infolinia 1 9999 – opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 23.07.2018 r.

Piotr Okuszko

Pracuję w Obszarze Bankowości Mobilnej i Internetowej w zespole sprzedaży Produktów NA KLIK. Prywatnie jestem fanem sportu pod każdą postacią, a także dobrej książki i ciekawego filmu.

Więcej tego autora
Komentarze
0/1000
 • {{ comment.user.comment_nickname }}
  {{ comment.user.comment_nickname }}
  Gość
  {{ comment.name }}

  {{ comment.content }}

  {{ comment.time_ago_nice }}
  • {{ child.user.comment_nickname }}
   {{ child.user.comment_nickname }}
   Gość
   {{ child.name }}

   {{ child.content }}

   {{ child.time_ago_nice }}
  • 0/1000
3424
3424 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9278
9278 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

939
939 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

62680
62680 oddanych głosów

Oddanych
głosów