Wiosenne nowości w bankowości internetowej

Wprowadziliśmy kilka zmian, które ułatwią Wam korzystanie z naszych usług oraz produktów. Zalogujcie się do bankowości internetowej i sprawdźcie, co się zmieniło.

Przelewy walutowe – jedna zakładka zamiast dwóch

Przelew walutowy wewnętrzny oraz przelew walutowy na rachunek obcy zostały umieszczone w jednej zakładce. Na podstawie numeru konta docelowego system automatycznie rozpozna rodzaj przelewu i poprosi Was o uzupełnienie dodatkowych informacji, niezbędnych do wykonania zlecenia.

Pulpit – pierwszy krok w ewolucji

Zgodnie z Waszymi sugestiami rozpoczęliśmy pracę nad nowym wyglądem pulpitu. Zmiany będą wprowadzane krok po kroku, aby stopniowo przyzwyczajać Was do zmian w tak newralgicznym miejscu serwisu. Chcemy, aby codzienne bankowanie, które rozpoczyna się na pulpicie, było dla Was jeszcze bardziej intuicyjne, przyjazne i dopasowane do Waszych potrzeb. W pierwszym etapie zmieniony został układ dotychczasowych elementów oraz dodano sekcję z usługami, które ułatwią Wam zarządzanie finansami. Kolejne zmiany już wkrótce!

Szybszy dostęp do pakietu wielowalutowego

Cały proces został skrócony o jeden krok. Pakiet walutowy można skonfigurować i włączyć z poziomu jednej strony. Już w pierwszym kroku system automatycznie wyświetli Wam listę rachunków prowadzonych w EUR, USD lub GBP (w przypadku braku kont walutowych, pojawi się dodatkowo link do wniosku o nowy rachunek). Po wybraniu odpowiedniego konta, wystarczy kliknąć „Włącz”. Na ekranie od razu pojawi się okno z podsumowaniem. Wybór pakietu potwierdzacie przyciskiem „Koniec”.

Prostsze przelewy podatkowe dla przedsiębiorców

Już nie musisz się zastanawiać, czy Twój przelew obciąża rachunek VAT. Zamiast tego w bankowości internetowej zobaczysz jedną listę formularzy z możliwością wyszukania tego, który Cię interesuje. Do przelewów, które obciążają rachunek VAT dodaliśmy stosowną adnotację.

Nowa zakładka „Oferta banku” dla firm

Strona z produktami firmowymi została odświeżona i uproszczona. Teraz jest spójna z serwisem Santander internet dla klientów indywidualnych.

Piotr D.

Santander Bank Polska

Więcej tego autora
Komentarze
0/1000
 • {{ comment.user.comment_nickname }}
  {{ comment.user.comment_nickname }}
  Gość
  {{ comment.name }}

  {{ comment.content }}

  {{ comment.time_ago_nice }}
  • {{ child.user.comment_nickname }}
   {{ child.user.comment_nickname }}
   Gość
   {{ child.name }}

   {{ child.content }}

   {{ child.time_ago_nice }}
  • 0/1000
6501
6501 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9430
9430 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

1772
1772 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

63582
63582 oddanych głosów

Oddanych
głosów