Witamy w Banku Możliwości!

Po podniesieniu czerwonej kurtyny, na scenę dumnie wkroczył Bank Możliwości! Serwis łączący Bank Pomysłów oraz dotychczasowego bloga, który pozwoli Wam na jeszcze łatwiejszą komunikację i wymianę spostrzeżeń.

Bank Pomysłów istniał od grudnia 2008 roku, gromadząc przez ten czas 12 037 użytkowników. Dodali oni 8 918 pomysłów, które z ciekawością przeglądaliśmy, a te wartościowe wdrażaliśmy, nagradzając autorów. Z całą pewnością wśród Was znajdą się osoby, które z dumą mogą powiedzieć, że ich rozwiązanie zostało wdrożone w banku. Ujawnijcie się w komentarzach i napiszcie, czego dotyczył Wasz pomysł!

Przypomnijmy, że blog jest nieco młodszy, ponieważ pierwszy artykuł opublikowaliśmy w czerwcu 2009 roku. Dzięki blogowi przedstawialiśmy czytelnikom najnowsze zagadnienia z branży finansowej, a tym którzy byli naszymi klientami, przybliżaliśmy atrakcyjne dla nich promocje. O poczytności naszego bloga niech ponownie zaświadczą dane. 25 071 komentarzy pod 1 166 artykułami, a każdy tak samo ważny i cenny. Powiedzmy sobie szczerze, że Wasza aktywność przyczyniła się do rozwoju społeczności bloga.

Jeżeli masz sugestie odnośnie funkcjonowania serwisu Bank Możliwości lub znalazłeś błąd w działaniu serwisu napisz do nas na adres bankmozliwosci@santander.pl

Jan Wiśniewski

Młodszy specjalista ds. marketingu interaktywnego

Więcej tego autora
848
848 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9068
9068 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

252
252 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

60071
60071 oddanych głosów

Oddanych
głosów