Witamy w Banku Możliwości!

Po podniesieniu czerwonej kurtyny, na scenę dumnie wkroczył Bank Możliwości! Serwis łączący Bank Pomysłów oraz dotychczasowego bloga, który pozwoli Wam na jeszcze łatwiejszą komunikację i wymianę spostrzeżeń.

Bank Pomysłów istniał od grudnia 2008 roku, gromadząc przez ten czas 12 037 użytkowników. Dodali oni 8 918 pomysłów, które z ciekawością przeglądaliśmy, a te wartościowe wdrażaliśmy, nagradzając autorów. Z całą pewnością wśród Was znajdą się osoby, które z dumą mogą powiedzieć, że ich rozwiązanie zostało wdrożone w banku. Ujawnijcie się w komentarzach i napiszcie, czego dotyczył Wasz pomysł!

Przypomnijmy, że blog jest nieco młodszy, ponieważ pierwszy artykuł opublikowaliśmy w czerwcu 2009 roku. Dzięki blogowi przedstawialiśmy czytelnikom najnowsze zagadnienia z branży finansowej, a tym którzy byli naszymi klientami, przybliżaliśmy atrakcyjne dla nich promocje. O poczytności naszego bloga niech ponownie zaświadczą dane. 25 071 komentarzy pod 1 166 artykułami, a każdy tak samo ważny i cenny. Powiedzmy sobie szczerze, że Wasza aktywność przyczyniła się do rozwoju społeczności bloga.

Jeżeli masz sugestie odnośnie funkcjonowania serwisu Bank Możliwości lub znalazłeś błąd w działaniu serwisu napisz do nas na adres bankmozliwosci@santander.pl

Administrator

Administrator Santander Bank Polska

Więcej tego autora
Komentarze
0/1000
 • {{ comment.user.comment_nickname }}
  {{ comment.user.comment_nickname }}
  Gość
  {{ comment.name }}

  {{ comment.content }}

  {{ comment.time_ago_nice }}
  • {{ child.user.comment_nickname }}
   {{ child.user.comment_nickname }}
   Gość
   {{ child.name }}

   {{ child.content }}

   {{ child.time_ago_nice }}
  • 0/1000
6501
6501 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9430
9430 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

1772
1772 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

63582
63582 oddanych głosów

Oddanych
głosów