Witamy w Santander Bank Polska

Oto jest. Santander Bank Polska! Dziś oficjalnie Bank Zachodni WBK zmienił nazwę na Santander Bank Polska S.A. To jest ważny dzień dla nas wszystkich. I dla pracowników i dla Was – nasi klienci.

Po 7 latach działalności w ramach Grupy Santander rozpoczęliśmy nowy etap – już jako Santander Bank Polska. Zmiana ta była naturalnym etapem rozwoju banku w strukturach Grupy Santander. Pozostajemy dumni z naszych dotychczasowych osiągnięć, ale chcemy jeszcze więcej. Czerpiąc z naszego dotychczasowego dorobku i tradycji, będziemy oferować teraz jeszcze bardziej innowacyjne rozwiązania pod jedną z najsilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek bankowych w Europie i na świecie.

Ale to nie wszystko. Mamy dla Was kilka niespodzianek. Poza nowym wyglądem serwisu, czy naszej aplikacji, będziemy mieli również promocje. Jestem przekonana, że nasza oferta Wam się spodoba. Pierwsza wchodzi już w życie 10 września, a zatem tuż tuż. Śledźcie nasze profile w mediach społecznościowych i naszego bloga.

Ważne informacje

Zmiana nazwy, logo oraz siedziby nie wymaga od Was podejmowania jakichkolwiek dodatkowych działań. Wszystkie umowy pozostają w mocy, bez konieczności podpisywania dodatkowych aneksów. Nie zmieniają się również numery rachunków bankowych, terminy ważności kart, numery PIN czy hasła do usług bankowości internetowej i mobilnej.

To jest ważny dzień dla nas wszystkich. I dla pracowników i dla Was – nasi klienci.
Administrator

Administrator Santander Bank Polska

Więcej tego autora
Komentarze
0/1000
 • {{ comment.user.comment_nickname }}
  {{ comment.user.comment_nickname }}
  Gość
  {{ comment.name }}

  {{ comment.content }}

  {{ comment.time_ago_nice }}
  • {{ child.user.comment_nickname }}
   {{ child.user.comment_nickname }}
   Gość
   {{ child.name }}

   {{ child.content }}

   {{ child.time_ago_nice }}
  • 0/1000
6340
6340 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9428
9428 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

1693
1693 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

63547
63547 oddanych głosów

Oddanych
głosów