Włącz eKsięgowość w Mini Firma, a biznes stanie się prostszy

Doskonały porządek w fakturach i szybkie rozliczenia – to marzenie każdego, kto prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą. Jednak w natłoku obowiązków, często brakuje czasu na skrupulatne prowadzenie księgowości. W Santander Bank Polska S.A., wprowadziliśmy z firmą inFakt usługę elektronicznej księgowości. Dzięki temu możesz skupić się na biznesie, a nie fakturach, rozliczeniach i innych dokumentach.

Od dziś księgowość jest prosta, szybka i… elektroniczna.

Wiemy, że prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej to ogromne wyzwanie – musisz być przedsiębiorcą, księgowym, prawnikiem, logistykiem, doskonałym organizatorem… A przecież doba ma tylko 24 godziny. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych w bankowości elektronicznej Mini Firma nową usługę – eKsięgowość, dostarczaną przez firmę inFakt. Od teraz możesz prowadzić księgowość on-line, również w aplikacji mobilnej inFakt. Możesz również wystawiać i wysyłać faktury, prowadzić księgowość samodzielnie lub z pomocą zdalnego księgowego, sprawdzać wysokość i terminy opłat oraz podatków, a także korzystać ze wsparcia księgowego technicznego – nawet w sobotę do godziny 22:00!

Wszystko w jednym miejscu

Aby skorzystać z eKsięgowości, nie musisz pamiętać o dodatkowych loginach i hasłach – usługa będzie dostępna po zalogowaniu się do konta firmowego w bankowości elektronicznej Mini Firma. Wystarczy, że przejdziesz szybki i prosty proces rejestracji i podpisania umowy. Po prostu zaloguj się do usług Mini Firma, wybierz zakładkę „eKsięgowość”, uzupełnij dane i… gotowe! Możesz już wprowadzić swoją księgowość na zupełnie inny poziom.

Wybierz księgowość jaką chcesz

W ramach usług eKsięgowości, Klientom Santander Bank Polska S.A. oferujemy różne pakiety eKsięgowości. Z programu do fakturowania możesz korzystać całkowicie za darmo. Jeśli potrzebujesz dodatkowych funkcji, możesz skorzystać z rozszerzonych, płatnych pakietów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź naszą stronę internetową.

Usługa eKsięgowość świadczona jest przez inFakt sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (inFakt) na podstawie odrębnej umowy o usługi księgowe, zawartej przez Klienta z inFakt. Korzystanie z usługi eKsięgowość możliwe jest za pośrednictwem usługi Mini Firma internet i jest dostępne dla Klientów, którzy zawrą z Santander Bank Polska S.A. (Bank) umowę bankowości elektronicznej Mini Firma. Usługa eKsięgowość skierowana jest do nowych i obecnych Klientów banku – osób fizycznych wykonujących jednoosobową działalność gospodarczą, prowadzących uproszczoną księgowość i rozliczających się na podstawie Księgi Przychodów i Rozchodów lub ryczałtowo. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu dostępne są w placówkach banku, na stronie santander.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999 – opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 22.11.2018 r.

Marta T.

Absolwentka filologii angielskiej i Public Relations, przygodę w bankowym świecie rozpoczęła w 2013 roku na stanowisku tłumacza. Od 2018 r. odpowiada za komunikację w obszarze Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Pasjonuje się tworzeniem angażujących treści i efektywnej komunikacji. Miłośniczka podróżowania, gór i natury.

Więcej tego autora
Komentarze
0/1000
 • {{ comment.user.comment_nickname }}
  {{ comment.user.comment_nickname }}
  Gość
  {{ comment.name }}

  {{ comment.content }}

  {{ comment.time_ago_nice }}
  • {{ child.user.comment_nickname }}
   {{ child.user.comment_nickname }}
   Gość
   {{ child.name }}

   {{ child.content }}

   {{ child.time_ago_nice }}
  • 0/1000
6501
6501 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9430
9430 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

1772
1772 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

63582
63582 oddanych głosów

Oddanych
głosów