Wygraj bilet na finał UEFA Champions League!

Wyobraź sobie pełny stadion. Dwa najlepsze klub Europy, walczące o najważniejsze trofeum sezonu. Mecz, który zapisze się w historii piłki nożnej, a na trybunach Ty. Brzmi niewiarygodnie? Weź udział w konkursie "WYGRAJ WYJAZD NA LIGĘ MISTRZÓW" organizowanym przez Polsat i zawalcz o nagrodę główną, której fundatorem jest Santander Bank Polska. 1 czerwca zasiądź na Wanda Metropolitano, obiekcie Atletico Madryt, i spełnij swoje marzenia!

Rozgrywki UEFA Champions League od dawna cieszą się ogromną popularnością. Tylko tutaj mogą ze sobą rywalizować najlepsze drużyny Starego Kontynentu. Spotkania, szczególnie w fazie pucharowej, gromadzą przed telewizorami miliony widzów na całym świecie. Od tego sezonu będziemy wam towarzyszyć w piłkarskich emocjach związanych z tym rozgrywkami. Dodatkowo chcemy spełniać wasze futbolowe marzenia, więc... nie czekajcie! Weźcie udział w konkursie już dzisiaj. Niech #MocFutbolu będzie z wami!

Grupa Santander jest oficjalnym sponsorem UEFA Champions League od sezonu 2018/19.. Nasze logo pojawiać się będzie m.in. podczas wszystkich meczów - na bandach reklamowych oraz wszelkich materiałach promocyjnych. Do tej pory Grupa Santander wspierała zespół Ferrari oraz F1, co odegrało ważną rolę w naszej historii. W przeszłości była również zaangażowana w promocję rozgrywek piłkarskich w Ameryce Południowej oraz hiszpańskiej ekstraklasy - LaLiga Santander.  

Przeczytaj więcej na #mocfutbolu

Regulamin konkursuKomentarze
0/1000
 • {{ comment.user.comment_nickname }}
  {{ comment.user.comment_nickname }}
  Gość
  {{ comment.name }}

  {{ comment.content }}

  {{ comment.time_ago_nice }}
  • {{ child.user.comment_nickname }}
   {{ child.user.comment_nickname }}
   Gość
   {{ child.name }}

   {{ child.content }}

   {{ child.time_ago_nice }}
  • 0/1000
6501
6501 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9430
9430 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

1772
1772 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

63582
63582 oddanych głosów

Oddanych
głosów