UWAGA! TA PROMOCJA WYGASŁA: 30.11.2018

Wymień walutę na samochód | Loteria

Wakacje to czas, w którym wielu naszych klientów indywidualnych wyjeżdża za granicę i wymienia walutę. Firmy wakacji nie mają i wymiana walut trwa u nich cały rok. Dla obu grup klientów korzystających z wymiany walut w naszym Kantorze BZWBK24 przygotowaliśmy loterię promocyjną Wymień walutę na samochód, w której nagrodą główną są 2 samochody!

Losowanie nagród w loterii promocyjnej Santander Bank Polska S.A. zostało przeprowadzone 17 grudnia 2018 roku w siedzibie Organizatora. W obecności Komisji nadzorującej przebieg losowania z urny z losami zostały wylosowane szczęśliwe Losy.  Wszyscy zwycięzcy zostali poinformowani o wygranej telefonicznie.


Nagrody dla Posiadacza Konta – osoby fizycznej:

Nagrodę główną, w postaci samochodu osobowego VW Polo Comfortline otrzymuje: Paweł B. z Kalisza

Nagrody dodatkowe w postaci jednego z pięciu ekspresów do kawy Saeco, model Liryca OTC otrzymują:

1. Tomasz B. z Łambinowic

2. Jacek S. z Jutrzyny

3. Paweł J. ze Słupska

4. Mateusz W. z Zagrodna

5. Andrzej B. z Legnicy


Nagrody dla Posiadacza Konta – przedsiębiorcy:

Nagrodę główną, w postaci samochodu osobowego VW Passat Comfortline otrzymuje firma Matzkam – pol z Kamieńska

Nagrody dodatkowe w postaci jednego z pięciu ekspresów do kawy Saeco, model Liryca OTC otrzymują firmy:

1. Lifters

2. DG sp. z o.o.

3. Furmis

4. Derben

5. Paw-bud

 

Gratulujemy! 


Kantor BZWBK24 to usługa, która łączy w sobie atrakcyjny kurs wymiany waluty z wygodą, prostotą i mobilnością. Teraz wymiana walut w Kantorze BZWBK24 jest jeszcze bardziej atrakcyjna – gdyż wiąże się z loterią promocyjną, w której nagrodami głównymi są Volkswagen Passat dla klientów–przedsiębiorców oraz Volkswagen Polo dla klientów indywidualnych. Dodatkowo na klientów z każdej z grup klientów czeka po 5 ekspresów do kawy. Szczegóły na stronie loteriiLoteria trwa do 30 listopada br. Zasady udziału są bardzo proste.

Co zrobić, aby wziąć udział w loterii?

Pierwszy krok to wypełnienie Formularza przystąpienia do loterii dostępnego tutajŻeby otrzymać los, należy wykonywać w miesiącu kalendarzowym transakcje wymiany waluty w Kantorze BZWBK24 na kwotę 500 zł (klient indywidualny) lub 5000 zł (klient–przedsiębiorca). Ważne jest też umożliwienie bankowi kontaktowania się poprzez udzielenie zgód na ten kontakt. W każdym miesiącu klient może otrzymać maksymalnie jeden los - im więcej losów, tym więcej szans na wygraną! Losowanie nagród w grudniu.

Loteria promocyjna „Wymień walutę na samochód” trwa do 30 listopada 2018 r. Organizatorem loterii jest Bank Zachodni WBK. Korzystanie z Kantoru BZWBK24 w usługach bankowości elektronicznej BZWBK24 dostępne jest dla klientów, którzy zawarli z Bankiem Zachodnim WBK S.A. Umowę Usług Bankowości Elektronicznej BZWBK24 lub Umowę Usług Bankowości Elektronicznej BZWBK24 dla firm.  Szczegóły oferty, informacje o opłatach i prowizjach oraz regulamin loterii promocyjnej dostępne są w placówkach banku, na stronie bzwbk.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999 – opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora. Stan na 17.07.2018r.

Agnieszka D.

Ekspert ds. rozwoju biznesu. Zajmuje się zagadnieniami związanymi ze wspomaganiem ludzi w osiąganiu codziennych sukcesów – spektakularnych lub zupełnie przyziemnych :)

Więcej tego autora
Komentarze
0/1000
 • {{ comment.user.comment_nickname }}
  {{ comment.user.comment_nickname }}
  Gość
  {{ comment.name }}

  {{ comment.content }}

  {{ comment.time_ago_nice }}
  • {{ child.user.comment_nickname }}
   {{ child.user.comment_nickname }}
   Gość
   {{ child.name }}

   {{ child.content }}

   {{ child.time_ago_nice }}
  • 0/1000
6501
6501 zarejestrowanych użytkowników

Zarejestrowanych
użytkowników

9430
9430 zgłoszonych pomysłów

Zgłoszonych
pomysłów

1772
1772 napisanych komentarzy

Napisanych
komentarzy

63582
63582 oddanych głosów

Oddanych
głosów